Usługi Telekomunikacyjne

Firma Marlena to jeden z największych lokalnych dostawców usług telekomunikacyjnych z siedzibą w Konstantynowie-Łódzkim. Działamy na rynku usług Telekomunikacyjnych ponad 10 Lat.

Usługi dostępne są również w okolicznych miejscowościach .

Aktualna oferta obejmuje:

  • Internet – w zależności od technologii, w jakiej jest wykonane podłączenie oraz lokalizacji, aktualnie oferujemy prędkości do 800 Mb/s. Dzięki temu każdy Abonent może dobrać łącze odpowiednie dla jego potrzeb.
  • Telewizję Cyfrową MetroTV – już ponad 200 kanałów cyfrowych (w tym ponad 70 HD) oraz dodatkowe możliwości, które zwykłą telewizję zmieniają w nowoczesną platformę multimedialną (m.in. nagrywanie programów bez dysku, timeshifting, przewodnik po programach, blokada rodzicielska).
  • Telefonię internetową – atrakcyjne abonamenty z wliczonym kapitałem darmowych minut oraz numerem z wybranej strefy numeracyjnej, a także szereg usług dodatkowych, m.in. transmisja video, usługi faksowe, funkcje zawieszania i przekierowania połączeń, zestawiania połączeń konferencyjnych czy prezentacja numeru osoby dzwoniącej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Działem Handlowym: tel. 42 235 1600 lub info@knz.pl.

Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Poinformuj znajomychShare on Facebook